Ford Louwman

Společnost Louwman Motor Příbram s.r.o. provozuje od června roku 2009 dealerství Ford V Příbrami, jsme dceřinou firmou společnosti Louwman Motor Praha s.r.o. Ta již na českém trhu působí jako autorizovaný prodejce a servis značky TOYOTA v Praze a Ústí nad Labem a dále jako jediný autorizovaný prodejce značky LEXUS v Čechách.

Obě firmy jsou nedílnou součástí LOUWMAN GROUP, která byla založena v Holandsku v roce 1923 jako rodinný podnik. Na evropském trhu zastupuje Louwman Group značku TOYOTA od roku 1964 a od roku 1990 i značku LEXUS. Dnes patří mezi vedoucí automobilové společnosti v Evropě a dominuje svým postavením na automobilovém trhu.

V Příbrami se prezentujeme obchodním jménem FORD LOUWMAN. Působištěm se stala provozovna v Dubně 120 - Příbram (na příjezdu od Prahy). Jméno Louwman Vám dáva záruku, že se spojíte s tím správným partnerem ve světě Ford.

V oblasti servisních služeb jsme pro Vás připravili zvýhodnění cen servisních prací shrnutých v novém a zjednodušeném ceníku sazeb. Prodejní team je připraven Vám kdykoliv prezentovat všechny aktuální modely značky FORD a předložit Vám nejlepší možnou nabídku „šitou na míru“ právě Vám. Kompletní modelová řada je Vám též k dispozici ve formě předváděcích vozů.

Velmi se těšíme na Vaši návštěvu. Rádi Vám budeme kdykoliv k dispozici, abychom napomohli splnit Vaše přání a překonali Vaše očekávání. Přijměte tedy naše pozvání do autosalonu a servisu FORD společnosti LOUWMAN MOTOR PŘÍBRAM s.r.o., Dubno 120, Příbram

Louwman Motor Příbram s.r.o.
Dubno 120
Příbram 261 01
Tel: +420 318 492 911
Fax: +420 318 492 910
E-mail: ford@louwman.cz
Web: www.ford-louwman.cz