Lexus Praha

Lexus Praha patří holandské společnosti Louwman Motor Czech  Group, která se věnuje prodeji a servisu vozů Toyota a Lexus již déle než 58 let.

Louwman Group byla založena v Holandsku roku 1923 jako rodinný podnik. Rodinný duch a soukromé vlastnictví přetrvaly ve společnosti do současnosti. Dnes patří mezi významné automobilové společnosti v Evropě a dominuje svým postavením na evropském automobilovém trhu. Jméno Louwman je synonymem průkopnictví a úspěšného podnikání.

V roce 1964 společnost Louwman podepsala smlouvu se společností Toyota Motor Corporation a stala se tak prvním importérem vozů Toyota v Evropě. Od roku 1990 kdy vstoupil Lexus na evropský trh se společnost Louwman naplno věnuje také vozům značky Lexus.

V historii společnosti bylo již importováno a distribuováno přes 2 milióny vozů. V současné době společnost v rámci celé evropské skupiny zaměstnává přes 3.200 přímých zaměstnanců a vlastní přes 70 prodejně-servisních středisek.

V září 2009 společnost vstupuje na český trh v Praze také se značkou Lexus a v roce 2017 otevírá dlouho očekávané nejmodernější autorizované centrum Lexus v ČR a Evropě. Jedná se o nejmodernější koncept luxusu v duchu „omotenashi“, což je japonský výraz pro pohostinnost. Naleznete zde nejen úplnou modelovou řadu značky Lexus na velkorysé prodejní ploše o rozloze 500 m2, ale i špičkově vybavenou servisní zónu o rozloze 450 m2 (vč. laserové geometrie). Celý koncept je cílen na to, abyste se zde necítili jako zákazníci, ale jako vážení hosté. Maximální důraz je proto kladen na předvídání a naplnění všech vašich potřeb. K dispozici je samozřejmě Wi-Fi připojení, přebalovací pult pro maminky, ale i prvotřídní káva Nespresso, čerstvé ovoce a občerstvení. Za designový unikát lze považovat jedinečný systém osvětlení, na míru zpracovaný nábytek a nejexkluzivnější použité materiály v celém interiéru dealerství.

 

Louwman Motor Praha, s.r.o.
Bavorská 2879/3
155 00 Praha 5
Tel: +420 257 222 805
E-mail: info@lexus-praha.cz
Web: www.lexus-praha.cz