Budoucnost začíná právě teď! Poznejte nové modely Toyota!

Tento rok Toyota představila nové modely: Camry, RAV4, Corolla Hatchback a Corolla Touring Sports. Všechny přinesou nejnovější výdobytky z oblasti techniky, designu, bezpečnosti a hybridní technologie. Vizí společnosti Toyota je poskytnout všem přístupnější řešení mobility, které zaručí prvotřídní úroveň bezpečnosti a hospodárnosti. Budoucnost je hned za rohem.


NOVÁ TOYOTA RAV4 - SUV BEZ KOMPROMISŮ

Dokonalý design interiéru i exteriéru

Nová Toyota RAV4 byla stvořena pro ty, kteří chtějí vyniknout.

Nová Toyota RAV4 je plně hybridní SUV, které spojuje dva rozdílné světy: hospodárnost a vynikající jízdní vlastnosti. Vylepšený pohonný hybridní systém Hybrid Dynamic Force využívá čtyřválcový 2,5litrový benzinový motor, jehož hlavním úkolem je nabídnout čistou radost z jízdy. V závislosti na podmínkách na silnici systém optimálně rozděluje výkon mezi přední a zadní nápravu, což zajišťuje výjimečný výkon bez kompromisů a dodává důvěru v jakékoli situaci na silnici.

 


COROLLA TOURING SPORTS

Elegantní a všestranná

Nová Toyota Corolla Touring Sports je ikonou všestrannosti, jakou dnešní doba vyžaduje. Stylová, úsporná, komfortní, a přitom poskytující radost z jízdy díky nové modulární platformě TNGA. Bez ohledu na to, jaký styl života vedete, můžete se radovat z prostorného zavazadlového prostoru a technologie hybridního pohonu, nyní poprvé ve dvou variantách.

Dvě varianty hybridního pohonu

Toyota v modelu Corolla poprvé zavádí strategii nabídky dvou hybridních pohonů – úsporného, do města ideálního motoru 1.8 Hybrid 122 k e-CVT a zcela nového, dynamického 2.0 Hybrid Dynamic Force 180 k e-CVT. Obě jednotky slibují skvělé výkony, dynamickou jízdu a značnou úsporu spotřeby pohonných hmot.

 


COROLLA SEDAN

Výjimečná, inovativní, elegantní

Nová Toyota Corolla Sedan se vrací ve velkém stylu. Ke zvýšení atraktivity tohoto nejprodávanějšího vozu na světě přispěl inovativní hybridní pohon, a také skutečnost, že značka zdokonaluje styl vozu. Elegantní linie karosérie a luxusní zpracování interiéru, s nebývale bohatou výbavou ve své třídě, značně zvyšují prestiž tohoto prostorného vozu.

Navržena do města, vytvořená tak, aby dojela dál.

Nová, stylová, ekonomická a pohodlná Corolla Sedan poskytuje čistou radost z jízdy, bez ohledu na to, jaký styl života preferujete. Není důležité, zda kličkujete džunglí velkoměsta, anebo uháníte po dálnici, určitě i vy pocítíte výhody hybridního pohonu a doceníte proslulou spolehlivost Toyoty.

 


COROLLA HATCHBACK

Dynamika a komfort.

Nová Toyota Corolla Hatchback již na první pohled slibuje zážitek z jízdy. Kompaktní, dynamická linie karosérie ve stylu hot-hatch s dvojitou koncovkou výfuku, založená na nové platformě TNGA ve spojení s hybridním pohonem dělá silný dojem.

Nejprodávanější auto světa.

Nová Corolla Hatchback má velmi blízko k prvnímu návrhu na rýsovacím prkně, je pozvánkou ke komfortní, přesto dynamické jízdě plné pozitivních emocí. Pohodlně se usaďte do sportovní sedačky, položte ruce na volant a vyrazte na cestu.

 


TOYOTA CAMRY HYBRID

Návrat legendy

Legendární Toyota Camry se vrací ve zbrusu nové edici. Atletická silueta, skvěle vybavený interiér a hybridní pohon nabízející bezkonkurenční požitek z jízdy – to vše nyní na dosah ruky. S vlajkovým sedanem od Toyoty se vydáte na cestu do světa technologií a luxusu.

Nejoblíbenější sedan světa se po 14 letech vrací do Evropy. Toyota Camry je synonymem kvality a spolehlivosti. Dnes již kultovní model od Toyoty si od premiéry první generace v roce 1982 našel na 19 milionů zákazníků. Nejnovější osmá generace opět zvedá laťku svojí nabídkou nepřekonatelného stylu a vyspělých technologií.